Глава бєлгородської області заявив про потужний напад, що спричинив значні ушкодження енергетичним спорудам. Ремонтні команди оцінюють обсяг руйнувань і приступають до відновлювальних заходів.

Очільник бєлгородської області в’ячеслав гладков доповів про потужний напад на регіональний центр та прилеглу місцевість, що призвів до відчутних руйнувань на об’єктах енергозабезпечення. Згідно з попередніми даними російської сторони, на ділянках уражень зафіксовано значні пошкодження інфраструктурних вузлів. Про це інформує УНН.
Деталі
В результаті обстрілу об’єкти енергопостачання зазнали серйозних технічних пошкоджень, що стало причиною збоїв у функціонуванні мереж. Відновлювальні бригади та оперативні служби зараз намагаються оцінити загальний розмір руйнувань та розпочати відновлювальні роботи, тим часом як місцева влада збирає оновлену інформацію про наслідки вибухів у місті.
Мешканці бєлгорода та прилеглих населених пунктів протягом вечора повідомляли про ряд гучних вибухів, які супроводжувалися займаннями на енергопідстанціях. Наразі офіційні джерела окупантів не надають детальних відомостей щодо кількості пошкоджених споруд чи тривалості ймовірних відключень електроенергії, обмежуючись заявами про роботу на місцях інцидентів.
