Захисні споруди біля навчальних закладів планують звести в зонах близько до лінії фронту.

zahisni sporudi bilja navchalnih zakladiv planujut zvesti v zonah blizko do liniyi frontu 9cc7b1a - Захисні споруди біля навчальних закладів планують звести в зонах близько до лінії фронту.

zahisni sporudi bilja navchalnih zakladiv planujut zvesti v zonah blizko do liniyi frontu 43ad866 - Захисні споруди біля навчальних закладів планують звести в зонах близько до лінії фронту.

Укриття в Україні / Фото: Telegram/Катерина Ямщикова

В Україні було запроваджено ініціативу “Безпечний шлях школяра”. Вона передбачає розгортання пересувних сховищ у прикордонних з бойовими діями районах.

Про це поінформував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Деталі ініціативи

Зазначається, що планується встановлення 840 мобільних сховищ у 49 територіальних громадах. Фінансування для їх облаштування буде надано тиловими областями.

Приблизно тисяча громад та понад 10 регіонів, де нині відносно спокійна ситуація, сформують фінансовий пакет для підтримки облаштування 840 пересувних укриттів у 49 громадах. Ці громади, незважаючи на обстріли керованими авіабомбами та безпілотниками з боку терористів, забезпечують для дітей навчання в очному або змішаному форматі,
– зазначив заступник голови ОП.

Водночас він назвав створення мобільних укриттів фундаментальним кроком у формуванні нової безпекової компоненти для дітей та гарантуванні освітнього процесу в регіонах, що знаходяться поблизу лінії фронту.

zahisni sporudi bilja navchalnih zakladiv planujut zvesti v zonah blizko do liniyi frontu 9fa267c - Захисні споруди біля навчальних закладів планують звести в зонах близько до лінії фронту.

Додайте 24 Канал у вибрані джерела в Google Додати

Заходи безпеки для учнів минулого року

  • В Україні продовжується будівництво підземних освітніх закладів та сховищ у прифронтових та прикордонних зонах.

  • Минулого року йшлося про понад 139 підземних шкіл та кілька десятків закладів професійно-технічної освіти.

  • Тоді ж розпочалося будівництво першого підземного дитячого садка у Пісочинській громаді Харківської області.

  • У 2025 році на спорудження підземних шкіл у державному бюджеті передбачено 11,2 мільярда гривень. Також залучалися кошти з місцевих бюджетів.

  • Загалом минулого року держава інвестувала у будівництво та облаштування: 96 підземних шкіл-сховищ, 70 шкільних автобусів, 120 сучасних просторів, 103 шкільні кухні та їдальні, а також 963 обладнаних центри “Захист України”.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *