24 медалі на світових олімпіадах здобули юні українські таланти

24 medali na svitovih olimpiadah zdobuli juni ukrayinski talanti 1a3e837 - 24 медалі на світових олімпіадах здобули юні українські таланти

Українські учні завоювали 24 відзнаки на світових олімпіадах / Фото: МАН

Українські учні завершили сезон міжнародних змагань з інтелектуальних дисциплін, здобувши загалом 24 нагороди з шести освітніх сфер. Загалом 27 юних талантів отримали чотири золоті, тринадцять срібних, п’ять бронзових медалей та дві почесні грамоти.

Цю інформацію оприлюднила Мала академія наук України.

Які предмети принесли найбільше нагород?

Найвищі відзнаки, золотого рівня, українські учасники вибороли у чотирьох напрямках: фізика, хімія, математика та інформатика.

Особливим успіхом відзначилася команда з біології на Міжнародній біологічній олімпіаді IBO. Усі чотири представники України здобули 3 срібні та 1 бронзову медаль. Це найвищий результат для країни на цих змаганнях за останні два десятиліття.

Географія переможців та підтримка наставників

До складу олімпійських команд увійшли талановиті школярі з різних регіонів України. Серед них є представники великих обласних центрів, таких як Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Ужгород та Хмельницький, а також учні з менших міст: Коломиї, Вишневого, Баришівки та Голятина.

У нашому Telegram – лише оперативні новини Підписуйтеся, щоб дізнаватися їх першими Додати

Президент Малої академії наук, академік НАН, Станіслав Довгий, наголосив на особливій важливості цих досягнень для держави.

Цього року ми маємо справді вражаючі результати! Наші учні продемонстрували не лише глибокі знання, а й здатність наполегливо працювати, ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх. Кожна з цих перемог є надзвичайно важливою для учасників і, я переконаний, слугуватиме потужною мотивацією на їхньому подальшому професійному шляху,
– зазначив Станіслав Довгий, президент Малої академії наук, академік НАН.

Керівник Малої академії наук також відзначив значний внесок усієї освітньої та наукової спільноти у ці успіхи. Він підкреслив, що кожна медаль є результатом багаторічної підготовки та спільних зусиль учнів, їхніх наставників, вчителів, науковців, батьків та команди МАН.

Саме завдяки такому злагодженому співробітництву українські школярі вкотре доводять свою спроможність успішно змагатися на найвищому світовому рівні.

Українські школярі завоювали нагороди на міжнародних олімпіадах: перегляньте фото

24 medali na svitovih olimpiadah zdobuli juni ukrayinski talanti 9af5e3a - 24 медалі на світових олімпіадах здобули юні українські таланти

24 medali na svitovih olimpiadah zdobuli juni ukrayinski talanti 0fb7010 - 24 медалі на світових олімпіадах здобули юні українські таланти

24 medali na svitovih olimpiadah zdobuli juni ukrayinski talanti 5993129 - 24 медалі на світових олімпіадах здобули юні українські таланти

24 medali na svitovih olimpiadah zdobuli juni ukrayinski talanti bfdee1f - 24 медалі на світових олімпіадах здобули юні українські таланти

24 medali na svitovih olimpiadah zdobuli juni ukrayinski talanti c4d2f50 - 24 медалі на світових олімпіадах здобули юні українські таланти

Раніше ми повідомляли, що команда випускників Львівської політехніки розробила власне бачення атомної електростанції майбутнього (2100 рік) та перемогла у всеукраїнському конкурсі, організованому Українським ядерним товариством.

Автори ідеї запропонували розмістити майбутню АЕС у місті Миколаєві та використовувати для неї реактори типу AP1000. Проєкт також передбачає інтеграцію енергетичного об’єкта з екологічними та аграрними рішеннями, зокрема створення градирні, яка може бути використана як теплиця для вирощування рослин.

Перше місце у конкурсі “Концепт-дизайн: атомний об’єкт 2100” зайняла команда у складі Наталії Гончар, Віталія Бігуна та Ірини Чомко. Вони працювали над концепцією під керівництвом доцента Львівської політехніки Леоніда Вознюка.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *