“Мандалорець” та Ґроґу: Новий тизер від Lucasfilm показали на Супербоулі

Lucasfilm представила свіжий тизер кінострічки “Мандалорець і Ґроґу” під час трансляції Супербоулу. Це є перша повнометражна кінокартина у всесвіті Зоряних війн з 2019 року.

b64eaf00f8b017b3a2fdb0f6483e58e7 - "Мандалорець" та Ґроґу: Новий тизер від Lucasfilm показали на Супербоулі

Кіностудія Lucasfilm в ході Супербоулу продемонструвала свіжий тизер до фільму “Мандалорець і Ґроґу” – першої повноформатної картини у всесвіті Star Wars з 2019 року, коли на великі екрани вийшла стрічка “Скайвокер. Сходження”. Про це інформує УНН з посиланням на Gizmodo.

Вказується, що події кінофільму відбуватимуться після завершення третього сезону серіалу “Мандалорець”. Кінокартина продовжить оповідь про Діна Джаріна, роль якого знову виконає Педро Паскаль, і Ґроґу, проте деталі їхньої подальшої подорожі наразі не оприлюднюються.

 При цьому новий рекламний ролик, як і попередні матеріали, не розкриває важливих сюжетних деталей майбутньої кінострічки. У відеоматеріалі акцентовано увагу на атмосфері та візуальному оформленні, зокрема на епізодах у засніжених місцях.

Західні ЗМІ також акцентують увагу на тривалій перерві між виходом дебютного трейлера та нового тизеру, що узгоджується зі звичайною для проєкту практикою утримання інтриги перед релізами на платформі Disney+. Крім Педро Паскаля, у фільмі зіграють Сіґурні Вівер, яка виконає роль офіцера Нової Республіки полковницю Ворд, а також Джеремі Аллен Вайт у ролі Ротти Гатта — героя, відомого за анімаційним телесеріалом “Війни клонів”. Прем’єрний показ фільму “Мандалорець і Ґроґу” запланований на 22 травня.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *