Запрошуємо до участі у I Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки “Моя квіткова галявина”

zaproshuyemo do uchasti u i vseukrayinskomu konkursi maljunku rozmalovki moja kvitkova galjavina ec89640 - Запрошуємо до участі у I Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина"

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у I Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина".

Конкурс малюнку-розмальовки – це конкурс нового формату, який вперше започатковано та проводиться освітнім порталом "Алаба".

Команда проєкту пропонує учасникам проявити свою креативність, уяву та власне бачення зображення весняної галявини як природної екосистеми, домалювавши та розмалювавши на запропонованому нижче шаблоні-зображенні відповідні елементи лісової галявини (рослини, тварини, природні явища тощо). 

Шаблон-зображення представлений горизонтально та вертикально, завантажити шаблон-зображення можна в одному із трьох форматів, на вибір – PDF, JPG, PNG. Кожен учасник обирає на свій розсуд вертикальний або горизонтальний варіант: 

 • горизонтальний варіант – Файл PDF,  Файл JPG, Файл PNG
 • вертикальний варіант – Файл PDF, Файл JPG, Файл PNG

Увага!!! Згідно положень до участі приймаються виключно малюнки-розмальовки виконані на запропонованому шаблоні. Малюнки, графічний дизайн, ілюстрації тощо віконані довільно (без шаблону-зображення) до участі не приймаються.

Основна мета конкурсу – створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, зацікавлення учасників конкурсу до дослідження природних зон України, зокрема лісів, їхньої флори та фауни, а також привернення уваги до необхідності збереження та охорони лісів України. 

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу – природна екосистема лісів України, питання збереження та охорони лісів України. 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок-розмальовка; Сучасне мистецтво:

 • Малюнок-розмальовка (формат А4; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо). 
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація).

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів – https://www.facebook.com/alaba.op.ua

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Умови та вимоги:   

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок-розмальовка / cучасне мистецтво  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. 
 • Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.
 • Учасник може обрати на свій розсуд тільки один варіант шаблонузображення горизонтальний або вертикальний. Завантажити шаблон– зображення можна в одному із трьох форматів, на вибір JPG, PNG, PDF.

Розклад:

 •     Прийом заявок і робіт: 29.03.2024-03.05.2024
 •     Визначення переможців: 04.05.2024-13.05.2024
 •     Публікація результатів:  14.05.2024

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Публікація результатів відбувається на сторінці "Алаба" у facebook . Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *