USAID констатує зростання в Україні інтересу до культурних традицій

usaid konstatuye zrostannja v ukrayini interesu do kulturnih tradicij 11052ba - USAID констатує зростання в Україні інтересу до культурних традицій

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) бачить зростання в Україні інтересу до культурних традицій і підтримує культурні заходи в країні.

Про це заявила в. о. директора Місії USAID в Україні Теодора Белл на форумі «Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій», передає кореспондент Укрінформу.

Вона наголосила, що разом із Міністерством культури та інформаційної політики Агентство США підтримало відповідні дослідження, інтерв’ю та обговорення у спільнотах Харкова, Дніпра, Херсона, Чернігова, Миколаєва, Запоріжжя, Суми та Одеси.

Підписатись

«З них ми виявили, що є зростання інтересу до українських культурних традицій деокупованих територій і країни взагалі. Ми спостерігаємо відновлення, оскільки батьки висловлюють бажання знайти культурні можливості для своїх дітей, щоб забезпечити передачу культурних традицій наступним поколінням», – сказала Белл.

Однак представниця USAID зауважила, що дослідження також показали, що відповідні можливості в цих спільнотах часто обмежені, тому американське Агентство підтримує українські культурні заходи та події, випускаючи газети, документуючи архітектуру, каталогізуючи музеї, надаючи фотокамери та відкриваючи культурні центри.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *