Безоплатні курси з англійської для 2000 публічних службовців: освітня програма в межах Future Perfect

bezoplatni kursi z anglijskoyi dlja 2000 publichnih sluzhbovciv osvitnja programa v mezhah future perfect 3a3b6cb - Безоплатні курси з англійської для 2000 публічних службовців: освітня програма в межах Future Perfect

Розпочинається набір на курси англійської мови для державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування. Мета навчання — поліпшити знання англійської серед українських посадовців для міжнародного спілкування в межах мовної програми Future Perfect.

Курси для 2000 учасників триватимуть до серпня 2025 року.

Вони мають на меті:

Освітній проєкт розроблений з урахуванням Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, також у планах — сертифікація курсів Національним агентством України з питань державної служби. Учасники вивчатимуть англійську в трьох групах: базовий рівень (A1), нижче середнього (А2) та середній рівень (B1). Курс передбачає досягнення усіма учасниками рівня В1.

Підписатись

  • поліпшити мовні навички державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування для подальшої участі в міжнародному співробітництві, дипломатії та виконанні адміністративних обов’язків;
  • удосконалити знання учасників завдяки доступу до англомовних професійних ресурсів і джерел;
  • залучити міжнародні інвестиції для загального розвитку України.

Дізнавайтеся більше деталей та реєструйтеся на навчання за покликанням.

Проєкт «Курси англійської мови для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування» реалізовано ГО «ГОУЛОКАЛ» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та уряду США.

Проєкт реалізується у межах мовної програми Future Perfect, що втілюється Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *