Запрошуємо до участі у I Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості “Світлий Великдень”

zaproshuyemo do uchasti u i vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti svitlij velikden 430cbd4 - Запрошуємо до участі у I Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Світлий Великдень"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у I Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Світлий Великдень".

Лише тільки подумаєш про це свято, одразу пригадуєш найсмачніші смаколики, які готує матуся до Великодня: яскраві крашанки, запашні паски з родзинками, духмяний аромат яких заповнює усю хату. Заходиш на кухню, там мама вже стомлена, у неї на щоці борошно і ти хутчіше починаєш допомагати прикрашати паски та фарбувати крашанки, щоб потім прикрасити ними святковий стіл за яким збереться вся родина. А які у вас спогади пов'язані з цим святом? Освітній портал Алаба запрошує усіх бажаючих поділитися з нашою командою вашими родинними традиціями святкування Великодня.  

Основна мета конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм баченням Великодня в Україні у 2023 році.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво

  •     малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо)  
  •     декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо)
  •     авторська фотографія
  •     сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо)

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів –  https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ

Умови та вимоги:

  •     Від одного учасника приймається одна робота;
  •     Допускається колективна робота . В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи;
  •     Творча робота має бути виконана самостійно;
  •     Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок/декоративно-прикладне мистецтво/авторська фотографія/cучасне мистецтво  до участі не приймаються;
  •     Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок/декоративно-прикладне мистецтво/авторська фотографія/cучасне мистецтво – jpg (jpeg), png, pdf, word, zip. Розмір файлу не повинен перевищувати 15 Мб.

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (1, 2 та 3 місця)  в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *