Яким має бути механізм відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у закладах фахової передвищої освіти: триває громадське обговорення

jakim maye buti mehanizm vidrahuvannja pererivannja navchannja ponovlennja i perevedennja osib jaki navchajutsja u zakladah fahovoyi peredvishhoy b65081c - Яким має бути механізм відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у закладах фахової передвищої освіти: триває громадське обговорення

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у закладах фахової передвищої освіти, та надання їм академічної відпустки.

Відповідно до статті 44 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Положення про відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у закладах фахової передвищої освіти, а також порядок надання їм академічної відпустки затверджуються центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Наразі питання у закладах ФПО унормовуються наказом Міністерства освіти України № 245 від 15.07.96, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 7 серпня 1996 р. за № 427/1452 «Про затвердження Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти», який є застарілим і не враховує особливостей фахової вищої освіти.

Зауваження та пропозиції приймають на електронну адресу [email protected] до 28 травня 2023 року.

Підписатись

Контактна особа для надання консультацій: Олена Шикова, державна експертка експертної групи з питань фахової передвищої освіти директорату фахової передвищої, вищої освіти, тел. (044) 481-32-18.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *