З 1 вересня стартує пілот проєкту оновленої дисципліни «Захист України»: як зміниться програма курсу

z 1 veresnja startuye pilot proyektu onovlenoyi disciplini zahist ukrayini jak zminitsja programa kursu eb9a27e - З 1 вересня стартує пілот проєкту оновленої дисципліни «Захист України»: як зміниться програма курсу

З 1 вересня Міністерство освіти і науки України запускає пілотний проєкт оновленого курсу «Захист України». Для його апробації обиратимуться школи з різних регіонів України. Про це повідомляють у МОН.

Оновлена програма курсу відповідає умовам та викликам сьогодення. Змінено пріоритети у викладанні дисципліни. Особлива увага зосереджена на навчанні дітей навикам домедичної допомоги та орієнтування на місцевості, що може знадобитися у пригоді в походах, так і в повсякденному житті. Окремий розділ дисципліни присвячено вивченню правил з мінної безпеки, що допоможуть правильно поводитися з вибухонебезпечними предметами та вбережуть життя і здоров'я. Під час вивчення дисципліни учні оволодіють навичками керування БПЛА, які у професійній діяльності використовують відеографи, геодезисти, археологи та ще безліч спеціалістів у професійній діяльності.

Для успішного впровадження пілоту МОН планує провести курс для вчителів. Для цього залучать міжнародні і громадські організації, які мають досвід у навчанні дорослих і готові вчити вчителів керувати FPV дронами, орієнтуватися на місцевості, надавати домедичну допомогу та запобігати травматизму.

Підписатись

У МОН наголошують, що найближчим асом робочі групи почнуть напрацьовувати пропозиції з оновлення практичної складової дисципліни. Вони актуалізують програму, додадуть практичні заняття, підготовку до опанування базовими технологіями, якими зараз користуються захисники і захисниці.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *