Уже 50 тисяч дітей пройшли тут навчання з часу її заснування в 1953 році
Це заклад позашкільної освіти у столиці, в якому діти проходять підготовку із залізничних спеціальностей.
Сьогодні, як і 70 років тому, Сирецьким парком курсував паровоз ГР-336. Привітати зі святом дітей прийшли голова правління УЗ Євген Лященко, голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексій Семерунь та інші керівники компанії.
За даними джерел, до відкриття цієї залізниці була побудована петля довжиною 1,9 км. У місці, де сходилися обидві її гілки, була споруджена станція "Технічна" (пізніше — "Вишенька", а зараз — "Залізнична").
Підписатись
2 серпня 1953 року, з нагоди Дня залізничника, по Малій Південно-Західної пройшов перший поїзд.
В Укрзалізниці зазначають, що Київська дитяча залізниця — це:
- улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці (у 2022-му тут було понад 70 тис. пасажирів)
- центр підготовки майбутніх залізничників (114 випускників Київської дитячої залізниці минулого року продовжили навчання в освітніх закладах залізничного профілю)