Освітяни мають повернути кошти в межах проєкту «єПідтримка»

osvitjani majut povernuti koshti v mezhah proyektu yepidtrimka 0aefe39 - Освітяни мають повернути кошти в межах проєкту «єПідтримка»

На початку повномасштабного вторгнення Уряд ухвалив рішення щодо надання допомоги громадянам у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких була тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, в межах програми «еПідтримка».

Освітяни також подавали заявку на отримання виплат 6500 грн. Водночас серед умов надання виплати було чітко зазначено, що допомога надається особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту) і не є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного страхування. Працівники сфери освіти не підпадали під цю категорію, адже вони не втрачали роботу і продовжували отримувати заробітну плату з бюджету.

Наразі Урядом ініційовано повернення неправомірно отриманих коштів працівниками бюджетних установ, зокрема і зі сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Підписатись

На виконання рішення Уряду щодо повернення коштів співробітниками бюджетних сфер, виплачених їм навесні 2022 року в межах програми «єПідтримка», Міністерство освіти і науки надіслало інформаційні листи керівникам закладів, установ, підприємств, що належать до сфери його управління.

За інформацією Мінекономіки, станом на 29.06.2023 кошти не повернули 3247 працівників бюджетних установ сфери науки і освіти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *