Уряд затвердив рішення щодо переведення на бюджет окремих категорій студентів

urjad zatverdiv rishennja shhodo perevedennja na bjudzhet okremih kategorij studentiv df52b61 - Уряд затвердив рішення щодо переведення на бюджет окремих категорій студентів

На виконання завдання Президента України Кабінет Міністрів  затвердив рішення щодо переведення на навчання за кошти держбюджету окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які були зараховані на навчання до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних або юридичних осіб. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

На навчання за кошти державного бюджету будуть переведені студенти, які навчалися за контрактом до 2021 року, і є:

  • дітьми загиблих захисників України;
  • учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни;
  • дітьми учасників бойових дій;
  • жителями особливо небезпечних територій.

Підписатись

«В умовах воєнного стану ми повинні вживати всіх заходів, аби підтримати найбільш уразливі категорії осіб. Студенти, фінансова спроможність яких не дозволяє сплачувати за навчання через вплив російської агресії, отримають державну підтримку і продовжать здобувати освіту» – наголосив Сергій Шкарлет.

Очільник МОН зауважив, що переведення на бюджетні місця десятків тисяч студентів у найближчі місяці потребуватиме великих організаційних зусиль та фінансової підтримки держави.  Президент України доручив Міністерству освіти і науки України та іншим державним замовникам провести роботу якнайшвидше і продовжувати її надалі.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *