З 24 лютого 57% українців перейшли, або стали частіше спілкуватись українською

z 24 ljutogo 57 ukrayinciv perejshli abo stali chastishe spilkuvatis ukrayinskoju d9b76b9 - З 24 лютого 57% українців перейшли, або стали частіше спілкуватись українською

Після початку повномасштабного вторгнення  42% українців  почали розмовляти українською більше, а ще 14% повністю перейшли на українську мову. Про це йдеться в опитуванні* компанії Gradus Research.

Жителі міст з населенням 50 тисяч і менше частіше спілкувалися українською ще до повномасштабного вторгнення, ніж великі міста. Тому збільшення їх спілкування українською не таке виражене, як серед жителів великих міст (54% проти 60% у великих містах). Водночас жителі невеликих населених пунктів частіше за великі міста повністю переходять на українську: 17% — у містах менше ніж 50 тисяч перейшли на українську, а серед міст 50 тисяч та більше таких лише 11%.

Підписатись

Дослідження було проведено 18-19 жовтня 2022 року компанією Gradus Research на замовлення Суспільного і за підтримки BBC Media Action. За допомогою мобільного додатку GRADUS було опитано 1000 респондентів віком 18-60 років по всій Україні, окрім окупованих територій та зон активних бойових дій. Вибірка зображає структуру населення України віком 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та освітою. Похибка дослідження складає 3,1% з довірчим інтервалом 95%.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *