Укрїнські учні вперше братимуть участь в міжнародному етапі змагань професійної мастерності «WorldSkills»

ukryinski uchni vpershe bratimut uchast v mizhnarodnomu etapi zmagan profesijnoyi masternosti worldskills ff0b1c2 - Укрїнські учні вперше братимуть участь в міжнародному етапі змагань професійної мастерності «WorldSkills»

Троє учнів-сантехніків – Андрій Пікловський, Андрій Ярошевський та Юрій Рибак – візьмуть участь у міжнародному етапі конкурсу професійної майстерності «WorldSkills International». Україна долучилася до руху «WorldSkills» ще 2016 року, однак уперше відправляє учасників на міжнародний етап змагань. Конкурс за компетенцією «Сантехніка та опалення» відбудеться 2-5 листопада у місті Лар (Німеччина).

Учні навчаються в Львівському міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту і будівництва. Вони опановують професію «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Оскільки усі троє хлопців є неповнолітніми, їх супроводжуватиме методист училища Ольга Мацейко.

Укрїнські учні вперше вбратимуть участь в міжнародному етапі змагань професійної мастерності «WorldSkills»

Як зауважив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, українські учні стали першопрохідцями цьогорічного конкурсу професійної мастерності «WorldSkills», які гідно представлять Україну та мають всі шанси здобути призове місце. Це унікальна можливість наживо порівняти та продемонструвати навички і вміння українських учнів на світовому рівні, проаналізувати результати і визначити дії, які поліпшать якість підготовки робітників у закладах професійної освіти.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *