В Україні запустили електронні сервіси, що дозволяють продовжувати навчання при відсутності електрики

v ukrayini zapustili elektronni servisi shho dozvoljajut prodovzhuvati navchannja pri vidsutnosti elektriki fbc360b - В Україні запустили електронні сервіси, що дозволяють продовжувати навчання при відсутності електрики

Під час телемарафону Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що в Україні запровадили систему електронних сервісів, завдяки яким навчальний процес може продовжуватися навіть при відсутності електропостачання.

За словами міністра, в режимі відсутності інтернету можна буде працювати з навчальним посібниками Електронної бібліотеки, яка на порталі Інституту модернізації змісту освіти містить 1335 підручників всіх назв з 1 по 11 клас.

Окрім того, компанія EdPro відкрила до 31 грудня безоплатний доступ до електронних підручників. Видавництво «Ранок» також надало відкритий доступ до електронних підручників для 1 і 5 класу з усіх предметів.

Підписатись

Сергій Шкарлет нагадав про платформу Всеукраїнська школа онлайн, де розташовано вже 2 500 навчальних курсів і до кінця року буде завантажено ще 1 000. Також запущено єдиний гейміфікований застосунок “Вивчаю – не чекаю”, який дозволяє навіть в умовах відсутності Інтернету учням 1-4 класів опановувати освітній контент.

Наприкінці міністр наголосив, що МОН родить все можливе, аби рівень знань українських учнів не знижувався та був на відповідному рівні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *