УЦОЯО: результати PISA-2022 можуть виявитися невтішними

ucojao rezultati pisa 2022 mozhut vijavitisja nevtishnimi 2c58d53 - УЦОЯО: результати PISA-2022 можуть виявитися невтішними

Результати міжнародного дослідження PISA-2022, національна частина якого була проведена в Україні з 3 по 26 жовтня, можуть виявитися невтішними.

Про це повідомили в Українському центрі оцінюванні якості освіти, після завершення тестування 3 500 українських учнів та студентів закладів освіти.

У ході дослідження учні пройшли тестування з трьох ключових галузей дослідження – математики, читання, природничо-наукових та інноваційної для циклу 2022 року галузі – креативного мислення.

Підписатись

«Варто вже зараз розуміти, що ця інформація може виявитися для України зовсім не втішною, зважаючи на те, що наші учні / студенти, які взяли участь в основному етапі PISA-2022, значну частину свого часу вчилися дистанційно – то через пандемію COVID-19, то через військову агресію росії», – наголошують в УЦОЯО.

Водночас у Центрі звертають увагу на те, що ця інформація стане критично важливою складовою для ефективної стратегії повоєнної відбудови.

«Поза всяким сумнівом, ця інформація стане для нас критично важливою, адже після нашої перемоги над рашизмом саме ці об’єктивні освітні відомості, хай, можливо, і не радісні, допоможуть нам вибудувати правильну й ефективну стратегію відбудови й розвитку нашої освіти як важливого складника повоєнної відбудови й розвитку нашої країни загалом», – підкреслили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Міжнародний звіт за підсумками оброблення багатоетапного аналізу даних дослідження буде оприлюднений у грудні 2023 року. 

В УЦОЯО висловили сподівання, що всі дані, які були зібрані в складних умовах, будуть враховані у звіті й Україна отримає надзвичайно цінну інформацію про стан базової середньої освіти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *