Українську молодь запрошують долучитися до конкурсу з популяризації національної спадщини

ukrayinsku molod zaproshujut doluchitisja do konkursu z populjarizaciyi nacionalnoyi spadshhini e0da8dc - Українську молодь запрошують долучитися до конкурсу з популяризації національної спадщини

В межах події Дні європейської спадщини, що започаткована з метою об’єднання громадян різних країн навколо «європейських» культурних проєктів, запрошує українську молодь взяти участь в конкурсі “Young european heritage makers”, який заохочує досліджувати, відкривати та виражати свою спадщину, популяризувати національну культуру європейських держав, зокрема, й України.

Взяти участь в конкурсі можуть діти віком від 6 до 17 років, які мають створити проєкт у вигляді відео до 5 хвилин або фотографій, картин, малюнків з висвітленням визначних пам’яток, будівель і особливостей природного ландшафту, так і нематеріальної спадщини, до яких обов’язково треба додати опис.

Завантажити роботу необхідно до 28 лютого за посиланням. Після того, як робота буде схвалена національним координатором, вона буде опублікована на веб-сайті організаторів.

Підписатись

15 березня 2024 року відбудеться оцінювання робіт на національному рівні, під час якого буде обрано двох національних переможців. У квітні 2024 року роботи будуть оцінюватись на європейському рівні, а в травні відбудеться оголошення результатів. Переможці конкурсу отримають подарунки від організаторів проєкту, серед яких поїздка в Страсбург (Франція) у 2024 році.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *