За новим законом більшість предметів у вишах України викладатимуть англійською

za novim zakonom bilshist predmetiv u vishah ukrayini vikladatimut anglijskoju ff7647a - За новим законом більшість предметів у вишах України викладатимуть англійською

Заклади вищої освіти зможуть ухвалювати рішення проводити навчання більшості дисциплін англійською мовою, незважаючи на рівень її опанування студентами.

Про це йдеться в документі законопроєкту, який ініціював президент України Володимир Зеленський, пише OBOZ.UA

Верховна Рада ухвалила проєкт закону в першому читанні. Метою запропонованих змін є розширення застосування англійської мови у суспільному житті та створення умов для її опанування українцями.

"Заклад вищої освіти має право ухвалити рішення про викладання однієї, кількох або більшості дисциплін, виконання індивідуальних завдань та проведення контрольних заходів англійською мовою, про що чітко зазначається в описі освітньої програми під час вступу",– йдеться у документі.

Підписатись

Крім цього, після схвалення законопроєкту в другому читанні англійська стане обовʼязковою і для вступу на магістратуру. Також отримання ступеня доктора філософії передбачає опанування англійської мови на рівні В1 за шкалою рекомендацій Ради Європи з мовної освіти та публічного захисту дисертації у разовій спеціалізованій вченій раді.

Нагадаємо, до запропонованих змін університети мали право ухвалювати рішення про викладання всіх дисциплін англійською мовою, але за умови, що всі студенти, які вивчали відповідні дисципліни, володіють нею.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Один коментар

 1. Я хочу поділитися своїм дивовижним досвідом із ворожкою Марією, чиї неймовірні здібності допомогли мені подолати безпліддя і подарували мені радість материнства. Марія працює зі стародавніми таїнствами з Єрусалима, і її дари справді унікальні.

  Кілька років тому, коли я і мій чоловік зіткнулися з проблемою безпліддя, ми звернулися по допомогу до різних лікарів і фахівців, але ніщо не приносило бажаного результату. Було важко зберігати надію, але тоді ми почули про ворожка Марію і вирішили спробувати.

  Від самого початку нашої зустрічі, Марія створила атмосферу тепла та розуміння. Вона уважно вислухала нашу історію і, використовуючи свої давні таїнства, передбачила, що зміни на шляху до щастя вже почалися. Її передбачення було точним. Незабаром після нашої зустрічі я виявила, що вагітна!

  Марія супроводжувала нас протягом усієї вагітності, підтримуючи своїми словами та порадами. На світ з’явився здоровий хлопчик, і ми вдячні Марії за її дивовижні дари і допомогу в цьому важливому періоді нашого життя.

  Ворожка Марія – справжній ангел, здатний відкрити завісу майбутнього і пролити світло в найтемніші куточки нашого життя. Її стародавні таїнства з Єрусалима – щось дивовижне, і я не можу рекомендувати її достатньо. Якщо ви стикаєтеся з труднощами або шукаєте відповіді, Марія – людина, до якої варто звернутися. Вона не тільки ворожка, а й справжній зцілитель, що змінює життя на краще.
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  Rating: 5.00/5. From 1 vote.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *