Українські студенти-кібернетики здобули срібло на міжнародних змаганнях із програмування ICPC

ukrayinski studenti kibernetiki zdobuli sriblo na mizhnarodnih zmagannjah iz programuvannja icpc 71aff66 - Українські студенти-кібернетики здобули срібло на міжнародних змаганнях із програмування ICPC

Команда студентів-кібернетиків Київського національного університету імені Тараса Шевченка посіла друге місце у фіналі міжнародного чемпіонату з програмування «The 2023 ICPC World Finals Luxor», який тривав у Єгипті з 14 до 19 квітня.

Також студенти Костянтин Луценко, Костянтин Савчук і Владислав Заводник посіли третє місце у челенджі від Huawei та отримали приз за найшвидше розвʼязання задачі.

ukrayinski studenti kibernetiki zdobuli sriblo na mizhnarodnih zmagannjah iz programuvannja icpc 0cc460f - Українські студенти-кібернетики здобули срібло на міжнародних змаганнях із програмування ICPC

Про змагання:

International Collegiate Programming Contest (ICPC) — змагання з алгоритмічного програмування для студентів започатковані 1970 року. За перемогу змагаються університетські команди з трьох студентів STEM-спеціальностей. Кожній команді дають комп’ютер, щонайменше десять задач і п’ять годин на їхнє розв’язання. Оптимізація розкладу руху метро, модулювання керуванням повітряним рухом, оцінювання запасів нафти: учасники мають прочитати завдання, чітко визначити проблему й розробити алгоритми її розв’язання.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *