Українські школярі тепер зможуть отримувати стипендії майже по 3 тисячі гривень

ukrayinski shkoljari teper zmozhut otrimuvati stipendiyi majzhe po 3 tisjachi griven 8656aeb - Українські школярі тепер зможуть отримувати стипендії майже по 3 тисячі гривень

Стипендії імені Тараса Шевченка призначаються за особливі успіхи та досягнення у вивченні української мови та літератури. Кожен школяр, якому призначили цю виплату, отримуватиме щомісяця 2 720 грн.

Згідно з указом президента України №940 від 2000 року, стипендії імені Тараса Шевченка призначаються учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів з метою:

  • популяризації творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка
  • піднесення престижу української мови та літератури у нового покоління

Визначенням відповідних кандидатур займатиметься Міністерство освіти і науки України, яке подасть пропозиції до Кабінету Міністрів до 1 червня кожного року. Переможців вибиратимуть на основі їх досягнень на IV етапі XXXIV Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Студенти, відзначені стипендією імені Тараса Шевченка, отримуватимуть її протягом одного календарного року, починаючи з 1 вересня.

Ця ініціатива фінансуватиметься в рамках державної програми "Державні премії, стипендії та гранти у сфері освіти, науки та техніки, стипендії переможцям Міжнародних конкурсів". На ці цілі з державного бюджету виділено 326 400 гривень.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *