Організація навчального процесу в укриттях

organizacija navchalnogo procesu v ukrittjah e40ff6e - Організація навчального процесу в укриттях

Останнім часом повітряні тривоги почастішали та стали довше тривати. Під час тривог навчальний процес може відбуватися в укриттях. Директор Департаменту освіти і науки, м. Київ Олена Фіданян розповіла, що слід зробити, аби створити нормальне освітнє середовище в укритті.

Далі – пряма мова.

Думки вголос…Тривоги стають довшими. На одних танцях не витягнемо. Щоб навчатися в укриттях, потрібне зонування. 

Що можна зробити?

1. Для зонування класів спробувати варіант "пересувних ширм". Їх легко виготовити на уроках трудового навчання (матеріал: дерево для основи; тканина; гвіздки). Тканину потім можна буде розмальовувати й таким чином проводити уроки образотворчого мистецтва, або інтегровані уроки.

2. Шумоізоляція. Пересувна ширма не вирішить питання шумоізоляції. Для цього можна використовувати апаратуру для проведення екскурсій в музеях, де екскурсовод спілкується з екскурсантами через навушники. Це спеціальні системи. Можуть недешево коштувати. Тут потрібно шукати альтернативу…

3. Необхідно негайно створити аудіотеку програмної художньої літератури та організовувати години аудіокниг в укриттях. Для цього потрібні бібліотечні куточки. Wi-Fi в укриттях маємо.

Підписатись

4. Одну з інтерактивних дошок перемістити в укриття та створити список програмних фільмів (художніх, документальних) для перегляду в укриттях.

Таким чином можна буде змінювати види діяльності у закритих приміщеннях.

Також варто об'єднувати класи на паралелі для проведення одного уроку одним вчителем. Тоді інші вчителі стають асистентом того, хто веде урок. Це зменшить кількість поділу на зони… Ідей та рішень може бути безліч… Головне – ДІЯТИ! І тоді кожен знайде СВОЄ рішення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *