ЄВІ – 2023: характеристика тесту

yevi 2023 harakteristika testu de9b45d - ЄВІ – 2023: характеристика тесту

Для вступу до магістратури на більшість спеціальностей студент має складати єдиний вступний іспит. Цьогорічне випробування  міститиме  тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики тестів ЄВІ з визначенням кількості завдань з кожного тесту, форми тестових завдань, час, відведений на їх виконання, схеми нарахування балів.

Завдання тесту загальної навчальної компетентності, на виконання яких відводиться 75 хвилин, складатиметься з двох компонентів: вербально-комунікативного і логіко-аналітичного. Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:

  • на заповнення пропусків у мікротексті (потрібно буде  доповнити речення словосполученнями / словами із запропонованих варіантів) – 10 завдань;
  • з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів – 23 завдання.

Завдання ТЗНК буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді та по 1 тестовому балу – за кожний правильно заповнений пропуск у мікротексті. Отже, за виконання всіх завдань ТЗНК можна отримати від  0 до 33 тестових балів. 

Тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника) складатиметься з двох частин: читання і використання мови.

Підписатись

Тест міститиме всього 30 завдань, з-поміж яких:

  • на встановлення відповідності (потрібно буде  дібрати заголовки до текстів / частин текстів із запропонованих варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань) – 6 завдань;
  • із вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів – 5 завдань;
  • на заповнення пропусків у тексті (потрібно буде доповнити речення в тексті словосполученнями / словами із запропонованих варіантів) – 19 завдань.

На проходження тесту буде відведено 45 хвилин.

За завдання з іноземної мови згідно зі схемою нарахування балів буде нараховано по 1 тестовому балу за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді, по 1 тестовому балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по 1 тестовому балу за кожний правильно заповнений пропуск у тексті. За виконання завдань блоку ЄВІ з іноземної мови можна отримати від  0 до 30 балів.

Результати тестування учасники зможуть дізнатися після виконання всіх завдань. За таблицею переведення тестових балів результат кожного блоку буде переведено в рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів. Зауважте, що для отримання результату з ТЗНК за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно набрати щонайменше 3 тестових бали, так само і з іноземної мови.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *