Прискореного переходу на 12-річну систему шкільної освіти наразі не розглядають – Міносвіти

priskorenogo perehodu na 12 richnu sistemu shkilnoyi osviti narazi ne rozgljadajut minosviti 8d99a50 - Прискореного переходу на 12-річну систему шкільної освіти наразі не розглядають - Міносвіти

Прискореного переходу на 12-річну систему шкільної освіти наразі не розглядають, оскільки державний стандарт щодо профільної старшої школи тільки розробляють, заявляють у Міністерстві освіти і науки, пише Інтерфакс.

"Згідно із законом України "Про освіту" перехід на 12-річну систему шкільної освіти має відбутися у 2027 році – як частина реформи НУШ. Нині експерти тільки працюють над розробленням державного стандарту про профільну старшу школу. Цей документ визначатиме, яким буде навчання у старших класах. Тож наразі не можна говорити про будь-яке прискорення переходу на 12-річне навчання, оскільки освітній процес повинен бути послідовним і безперервним", – ідеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Підписатись

Крім того, як наголосили у відомстві, перехід до 12-річної системи потребує значних фінансових ресурсів, а вони нині у бюджеті не передбачені.

"Освітні втрати, спричинені ковідом і повномасштабною війною, – це однозначно великий виклик для української системи освіти. МОН разом із низкою профільних експертів шукає різні варіанти для його подолання, однак прискорений перехід на 12-річну систему шкільної освіти нині не розглядається", – підсумували у відомстві.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *