Президент України виступив за повернення дітей до офлайн-навчання

prezident ukrayini vistupiv za povernennja ditej do oflajn navchannja 0ce6f87 - Президент України виступив за повернення дітей до офлайн-навчання

Президент України Володимир Зеленський підтримує повернення дітей до шкіл та відновлення повноцінного офлайн-навчання. Про це він заявив під час відвідання університету "Житомирська політехніка", де він та прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас поспілкувалися зі студентами.

Володимир Зеленський зауважив, що в останні роки освіта зіткнулася з низкою викликів, серед яких найсерйознішим стала повномасштабна війна. Попри складнощі освітній простір зміг переформатуватися, щоб долати ці виклики. Зокрема навчальний процес продовжувався уже в дистанційному форматі, чому допомогла цифровізація освіти. Однак дітям необхідно повертатися до шкіл, спілкуватися між собою, з учителями. Цей момент стане справжнім викликом для України, коли необхідно повертатися до звичайного життя.

Підписатись

"Освіта – важливий соціальний простір, де необхідно спілкуватися, разом щось вигадувати й любити одне одного, що також дуже важливо. Бо з народженням ідеї народжується держава, а ідеї, я вважаю, народжуються у спілкуванні, в діалозі. Тобто люди повинні мати контакт між собою. Онлайн-освіта почалася з ковідом, і зараз бачимо крутий цифровий прогрес у нашій державі", – наголосив Президент.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *