Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» запрошує учнів 9-11 класів взяти участь у всеукраїнському конкурсі учнівських відеосюжетів «Репортер».
Як наголошують автори проєкту, спробувати себе в ролі кореспондента стане чудовою нагодою випробувати на міцність свою медіаграмотність, познайомитися з топовими медійниками та яскраво розпочати кар’єру журналіста.
Для участі в конкурсі необхідно підготувати відеосюжет до 3-х хвилин на одну з тем:
- Небанально про українську культуру.
- Як війна вплинула на спільноту мого міста чи села.
- Моя євроінтеграція.
Підписатись
Основні етапи конкурсу:
- Учасники мають обов'язково пройти тест з медіаграмотності та журналістських стандартів. Він допоможе краще підготувати свій матеріал і, можливо, перемогти;
- За бажанням учасники можуть долучитися до прямих ефірів з експертами.
- Учасник надсилає свій відеосюжет до встановленого дедлайну.
Організатори та професійне журі визначать 50 фіналістів і 10 переможців конкурсу.
Переможці конкурсу отримають можливість відвідати 3-денний Репортер Camp: потрапити на тренінги з журналістики, фактчекінгу та інформаційної безпеки, поспілкуватися з відомими медійниками країни та познайомитися з однодумцями.
Подати заявку необхідно до 3 листопада 2023 року включно за посиланням.