28 закладів професійно-технічної освіти навчатимуться формувати нові бізнес-партнерства за шістьма будівельними напрямами

28 zakladiv profesijno tehnichnoyi osviti navchatimutsja formuvati novi biznes partnerstva za shistma budivelnimi naprjamami 73f2817 - 28 закладів професійно-технічної освіти навчатимуться формувати нові бізнес-партнерства за шістьма будівельними напрямами

19 жовтня розпочався третій етап проєкту EdUP «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні», який охопить 28 закладів професійно-технічної освіти України за шістьма будівельними напрямами: сантехнік, утеплювач фасадів, зварник, електрик, лицювальник, бетоняр. Під час проєкту профтехи будуть учитися формувати нові бізнес-партнерства та спільно з роботодавцями розробляти освітні програми і курси.

Загальна мета проєкту EdUp — розвинути систему профтехосвіти у будівельних професіях за підтримки бізнесу. Це дозволить молоді та дорослим, зокрема ветеранам війни, ВПО і українцям, які повертаються з-за кордону, набути актуальних навичокта отримувати вищий дохід.

Проєкт триватиме до 2027 року і передбачатиме:

  • розроблення і організацію навчальних програм і курсів спільно зз бізнесом;
  • упровадження нових диджитал-методів навчання;
  • залучення нових бізнес-партнерів;
  • розвиток менеджменту профтехів, зокрема навичок ефективного управління, кар’єрного консультування випускників.

Підписатись

Підтримка бізнесу — невід'ємний компонент реалізації проєкту. Вона передбачає навчання на робочому місці, тренінги з підприємництва, зв’язок із бізнесом на різних рівнях.

Як наголосив заступник міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній, профтехам важливо навчитись ефективно комунікувати з бізнесом, пояснювати свої потреби та виклики, а також розповідати, які вигоди може отримати бізнес через партнерство з профтехом. Така ініціатива дозволить побудувати плідні стосунки профтехів з бізнесом, що сприятиме подальшій ефективній співпраці.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *