Які корисні можливості надає студентський квиток?

jaki korisni mozhlivosti nadaye studentskij kvitok 684f772 - Які корисні можливості надає студентський квиток?

Після вступу до училища, профтеху або закладу вищої освіти кожен учень або студент отримує пластикове посвідчення, що не лише є засвідченням статусу та ідентифікації, а й має безліч корисних функцій. Що дає студентський квиток розповідають на порталі «Факти».

Наявність студентського квитка надає різноманітні пільги:

  • Укрзалізниця: студенти можуть купити квиток на залізничний транспорт у загальних і плацкартних вагонах, вагонах другого і третього класу всіх категорій поїздів міжміського сполучення, а також у всіх вагонах регіональних поїздів та в поїздах приміського сполучення на 50% дешевше від своєї вартості. Водночас при проїзді у вагонах вищої категорії – СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів) – для студентів встановлена повна вартість проїзного документа.
  • Інший транспорт: студенти мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті, міжміських автобусах та метро.
  • Підписатись
  • Кінотеатр: студенти можуть придбати квитки на фільм за зниженою вартістю. Більшість кінотеатрів пропонують знижки для студентів денної форми навчання здебільшого на денні сеанси з понеділка до четверга або п’ятниці до 18:00.
  • Музеї: при наявності студентського квитка студенти можуть відвідати музей безкоштовно.
  • Розваги: зі студентським квитком студенти можна отримати знижки також на боулінг, більярд, каток, театри, шопінг, клуби, аквапарки та навіть подорожі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *