Всеукраїнський урок єдності об’єднав майже мільйон українців

vseukrayinskij urok yednosti obyednav majzhe miljon ukrayinciv 20893e2 - Всеукраїнський урок єдності об'єднав майже мільйон українців

Всеукраїнський урок єдності для 5-11 класів, присвячений питанням медіаграмотності, що відбувся 6 жовтня, об'єднав майже мільйон українців.

Про це інформує пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Національний проєкт з медіаграмотності "Фільтр" разом із Суспільним мовленням провели урок, присвячений медіаграмотності. З нього глядачі дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в день проведення уроку понад 70 тис. користувачів подивилися трансляцію на Ютубі, понад 30 тис. переглянули по телебаченню, ще 185 тис. користувачів перейшли на сайт "Фільтра". Водночас медіаохоплення склало майже 600 тис. тисяч контактів з аудиторією.

Підписатись

У МКІП нагадують, що 13 жовтня о 9:30 відбудеться повтор уроку. Всі охочі зможуть переглянути його на телеканалі "Суспільне Культура" або на Ютубі.

Національний урок з медіаграмотності реалізовували національний проєкт з медіаграмотності "Фільтр", Міністерство культури та інформаційної політики і Суспільне за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *