Відбулася церемонія відкриття XX Всеукраїнського фото- та кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2023»

vidbulasja ceremonija vidkrittja xx vseukrayinskogo foto ta kinofestivalju osinni barvi bukovini 2023 7f40bf1 - Відбулася церемонія відкриття XX Всеукраїнського фото- та кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2023»

11 жовтня в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася церемонія відкриття XX Всеукраїнського фото- та кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2023».

До заходу та нагородження переможців долучилися заступниця начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Юлія Грицку-Андрієш, заступниця директора департаменту освіти і науки ЧОВА Оксана Гринюк, заступник директора з виховної роботи Українського державного центру позашкільної освіти Юрій Демедюк, секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста та всеукраїнського конкурсу «Я — журналіст!» Віталій Голубєв та голова правління Спілки кінокритиків України Володимир Войтенко.

Цьогоріч команди фото- і кіноаматорів представляли 84 заклади освіти та культури з 21 області України. Учасники подали на розгляд журі понад 700 фоторобіт у 9 жанрах і 119 кіноробіт у 7 жанрах. За результатами оцінювання 100 конкурсантів пройшли на очний етап. Наступні три дні фестивалю учасники зможуть заглибитися в культуру, звичаї та традиції Буковини, а також відвідати майстер-класи від фахівців фото та кіноіндустрії.

vidbulasja ceremonija vidkrittja xx vseukrayinskogo foto ta kinofestivalju osinni barvi bukovini 2023 7e6ae4e - Відбулася церемонія відкриття XX Всеукраїнського фото- та кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2023»

Переможців у номінаціях шукайте за покликанням.

Підписатись

Фестиваль організували Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, департамент освіти і науки Чернівецької ОВА, Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та громадська організація «Медіастудія «АІДА». Щиро дякуємо за підтримку заходу партнерам: Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), мережі магазинів «ТАНО-Чернівці», благодійному фонду «Об’єднані перемагати», товариству «Трембіта», міжнародній благодійній організації «World Vision International».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *