Нас навчали вчителі: історії від українців про вчителів

nas navchali vchiteli istoriyi vid ukrayinciv pro vchiteliv 95b26c6 - Нас навчали вчителі:  історії від українців про вчителів

Учорашні школярі стають дорослими, обирають шлях, будують своє майбутнє і майбутнє України. І крізь життя залишаються вдячними своїм учителям, які були прикладом, підтримкою і натхненням.

Упродовж 10 днів Міністерство освіти і науки України спільно з освітнім медіа «Нова українська школа» опублікували історії від різних українців про вчителів, котрі мали на своїх учнів особливий вплив. Це був марафон розповідей, у якому наші герої — люди критично важливих професій — поділилися теплими спогадами зі школи.

Підписатись

У межах кампанії вдячності про своїх учительок і вчителів згадали військовий і вчитель Сергій Хараху, волонтерка й координаторка благодійного фонду Сергія Притули Меланія Подоляк, прикордонники Євгеній Любарець та Микола Гудзь, рятувальник ДСНС Іван Мариць, енергетик Тарас Нерода, лікарки Олена Верещак та Ірина Крячок, поліцейський Василь Лобарчук, зв’язківець Олександр Кудря.

Усі історії зібрані на сайті НУШ, їх ви можете переглянути за покликанням.

До флешмобу також долучилися міністр освіти і науки Оксен Лісовий, його заступник Андрій Сташків, директорка УЦОЯО Тетяна Вакуленко, генеральний директор директорату шкільної освіти Ігор Хворостяний, а також освітяни та інші користувачі соціальних мереж.

Команда міністерства від щирого серця дякує усім, хто долучився до цього руху. Учителі відіграють важливу роль у розвитку кожної особистості, а ваші розповіді допомогли нагадати про це.

Окрема подяка лунає до всіх учителів і вчительок, які попри непростий час щодня приносять світло знань у життя своїх учнів і надихають їх на досягнення. Дякуємо вам за ваш внесок у майбутнє нашої країни.

             

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *