Відомо ім’я переможця Global Teacher Prize Ukraine

vidomo imja peremozhcja global teacher prize ukraine b5fcd8b - Відомо ім'я переможця Global Teacher Prize Ukraine

Премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила переможця нинішнього року року.

Найкращим вчителем став Артур Пройдаков.

Що відомо про переможця?

Пан Пройдаков викладає українську мову й літературу в Приватному загальноосвітньому навчальному закладі “Мідгард”.

“Гасло “Вчителі важливі” – це не просто хештег чи словосполучення, а це реалії сучасної України. Ці слова повинні бути девізом для кожного освітянина в усій нашій державі. Цього року ювілейна премія Global Teacher Prize Ukraine, і мені здається, що за ці 5 років змінилося саме поняття “вчитель”. Сьогодні вчитель може бути в ютубі, тік-тоці, може записувати подкасти. І сьогодні вчитель – в авангарді всіх змін, які відбуваються в державі”, – сказав переможець.

Також Артур Пройдаков отримав 300 тисяч гривень і комплексне рішення для освіти з інтерактивною панеллю.

Переможець візьме участь у Global Education & Skills Forum.

Отримуйте актуальні новини освіти

На церемонії оголосили переможців у різних номінаціях:

  • Вчитель громадянської освіти – Ганна Бут (Мелітопольський професійний аграрний ліцей, Запорізька область). Вона отримала подорож на Всесвітній економічний форум у Давосі у 2022 році й ноутбук.

  • Видатний вчитель хімії – Сергій Джавахішвілі (Кременчуцький ліцей №4 “Кремінь”, Полтавська область). Він та його школа отримали по 100 тисяч гривень.

  • Вибір українців (обирали через голосування на сайті ТСН) – Павло Віктор (учитель фізики в Рішельєвському науковому ліцеї, Одеса). Він отримав освітню подорож.

  • Вчитель незалежності (обирали вчителя, якому не більше 30 років) – Катерина Бігар (Свалявська школа №4, Закарпатська обл.). Вона отримала стажування Global Teacher за кордоном.

  • Вибір серцем (вчителі, які навчають дітей у лікарнях або працюють із дітьми з особливими освітніми потребами тощо) – Тетяна Вакулюк, учителька з Дніпропетровської обласної клінічної лікарні, Школа супер-героїв); Уляна Бутяк (учителька з Львівщини, яка поїхала в Щастя (Луганська область), аби викладати українську мову й зарубіжну літературу на волонтерських засадах). Переможниці отримали по 80 тисяч гривень.

  • Вчитель-новатор – Наталія Власова (вчителька історії Наукового ліцею міжнародних відносин м. Дніпра). Вона отримала інноваційне комп’ютерне рішення для змішаного навчання Teams Rooms.

  • Вчитель фізкультури JuniorZ – Оксана Юрків (Козівська українська гімназія ім. В. Герети, Тернопільська область). Вона отримала поїздку в Німеччину в олімпійське містечко і 30 тисяч гривень.

  • Реалізація мрії – Тетяна Мендусь (Ліцей №7 м. Гайсина, Вінницька область). Вона отримала сертифікат на створення STEM-лабораторії.

  • Прифронтовий учитель: Тамара Уманська (вчителька української мови й літератури, зарубіжної літератури, Кремінський ліцей №5, Луганська область). Вона поїде в освітню подорож, а її та школи ще 9-ти фіналістів номінації отримають по 300 тисяч гривень на технологізацію.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *