Найбільший кросворд українською мовою на 203 слова створили учні Київської школи

najbilshij krosvord ukrayinskoju movoju na 203 slova stvorili uchni kiyivskoyi shkoli 4a1a05e - Найбільший кросворд українською мовою на 203 слова створили учні Київської школи

У столичній школі № 5 Печерського району створили найбільший кросворд українською мовою, що містить 1153 символи, з яких складено 203 слова.

Про це написала керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова на своїй Фейсбук-сторінці.

“До Дня Вчителя, 1 жовтня 2021 року, учні школи №5 Печерського району міста Києва встановили рекорд України.

Школярі самі придумали та власноруч створили найбільший об’ємний кросворд, слова якого, на їх думку, відображають цінність освіти. Букви кросворду нанесені на хенд-мейд кубики та розташовані на стіні в холі школи.

Кросворд складається із 1153 символів, 203 слів, має розмір 8 м2. Усі слова мають від 2 до 5 перетинів, що свідчить про певний рівень складності кросворду. Горизонталь містить 98 слова. Вертикаль – 104 слова.

Запитання до кросворда учні напередодні складали командно та писали їх маркерами на аркушах ватману, що був прикріплений в холі школи.

Назва кросворда захована в загадані слова та зображена на кубиках оранжевого кольору. Основні слова кросворду: освіта, доброчесність, екологічність, волонтерство, комунікація, вчитель, учень, дислексія.

Увага! Жовтень – місяць міжнародної обізнаності про дислексію. Школа №5 м. Києва підтримує інклюзивну освіту. У школі навчаються діти з підтвердженим діагнозом «дислексія» – нездатність читати та писати.

У зв'язку з цим, всі букви, а також видрукувані запитання до кросворду були створені за допомогою спеціального шрифту dyslexic tolerant.

У створенні кросворду активну участь брала школярка-дислексик Дарина Зайко, яка сама склала декілька запитань до кросворда і написала їх на аркуші ватману.

Отримуйте актуальні новини освіти

Зазначимо, раніше Школа №5 м. Києва вже ставала рекордсменом України. У 2020 році школярі до Дня Вчителя створили найдовше привітання, написане власноруч.

Кросворд та запитання можна отримати в надрукованому вигляді на аркушах А4 після фіксації Рекорду України”.

najbilshij krosvord ukrayinskoju movoju na 203 slova stvorili uchni kiyivskoyi shkoli ce4a7cc - Найбільший кросворд українською мовою на 203 слова створили учні Київської школи

Фото: Світлана Олексюк

najbilshij krosvord ukrayinskoju movoju na 203 slova stvorili uchni kiyivskoyi shkoli 6441513 - Найбільший кросворд українською мовою на 203 слова створили учні Київської школи

Фото: Yva Neustädter

najbilshij krosvord ukrayinskoju movoju na 203 slova stvorili uchni kiyivskoyi shkoli 929bcd2 - Найбільший кросворд українською мовою на 203 слова створили учні Київської школи

Фото: Лана Вєтрова

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *