Вчителі початкової школи можуть ознайомитися з результатами незалежного тестування

vchiteli pochatkovoyi shkoli mozhut oznajomitisja z rezultatami nezalezhnogo testuvannja 4f73292 - Вчителі початкової школи можуть ознайомитися з результатами незалежного тестування

Учасники незалежного тестування фахових знань та умінь педагогічних працівників відсьогодні у власних кабінетах можуть завантажити картки результатів та сканкопії своїх бланків відповідей

В УЦОЯО зауважують, що максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 100.

Учасників сертифікації, які за підсумками незалежного тестування набрали менш як 60 відсотків від максимальної кількості тестових балів, вважають такими, що не пройшли незалежного тестування, і не допускають до участі в наступному етапі сертифікації.

Дізнатися інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі розміщено можна в кабінеті учасника сертифікації одночасно з результатами незалежного тестування.

Підписатись

В УЦОЯО наголосили, що в разі виникнення сумнівів щодо правильності встановлення результату незалежного тестування учасники сертифікації можуть протягом трьох календарних днів після оприлюднення результатів незалежного тестування (до 28 вересня включно) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти. Розгляд такої заяви здійснюється протягом десяти календарних днів із дня її отримання.

Апеляційну заяву можна надсилати на адресу: вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»), для зручності – на електронну адресу [email protected] (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *