Стали відомі дата, час та адреса проведення спеціальної сесії МКТ/МТНК 

stali vidomi data chas ta adresa provedennja specialnoyi sesiyi mktmtnknbsp 47a20a2 - Стали відомі дата, час та адреса проведення спеціальної сесії МКТ/МТНК 

Як повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти, відсьогодні учасник спеціальної сесії магістерського комплексного тесту (МКТ) / магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) можуть дізнатися про дату, час та адресу проведення  тестування у власному кабінеті учасника. Сформувати та роздрукувати запрошення можна за посиланням. 

Доступ до кабінету учасника здійснюється виключно за номером екзаменаційного листа та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Через погіршення безпекової ситуації учасникам, які під час реєстрації для проходження МКТ/ МТНК обирали місто Запоріжжя, запропоновано пройти тестування в місті Дніпро.

Підписатись

З міркувань безпеки в УЦОЯО не рекомендують розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх учасників вступних випробувань.

Допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочинається за 30 хв і припиняється за 10 хв до початку тестування. У разі запізнення учасник не зможе взяти участі в тестуванні. 

ВАЖЛИВО! Для допуску до тимчасового екзаменаційного центру вступник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу. У разі непред’явлення документа, що посвідчує особу, його не буде допущено до тимчасового екзаменаційного центру.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *