Спеціалісток напрямку STEM запрошують на стажування

specialistok naprjamku stem zaproshujut na stazhuvannja a95f7b7 - Спеціалісток напрямку STEM запрошують на стажування

У межах «Проєкту підтримки Дія», що фінансується Швецією та впроваджується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації (Мінцифри), ПРООН в Україні оголошує прийом заявок на участь у короткостроковій програмі стажування для жінок та дівчат, які здобувають професії у сфері STEM (science, technology, engineering, mathematics) та бажають долучитися до цифрової трансформації державних послуг в Україні. Ця програма сприяє підвищенню рівня представництва жінок у сфері STEM та протидіє гендерним стереотипам і упередженням. 

Критерії вибору кандидаток:

  • дівчата на 3-6 курсі навчання або нещодавні випускниці (випуск 2021 або 2022 року), які навчаються на STEM-спеціальностях в українських університетах;
  • готові до стажування на неповний робочий день протягом двох місяців, починаючи з середини листопада 2022 року;
  • вільно володіють українською мовою та мають достатній робочий рівень англійської мови;
  • попередній досвід роботи в STEM-проєктах розглядатиметься як перевага.

Реєстрація триватиме до 10 жовтня 2022 року.

Підписатись

Процес відбору складатиметься з чотирьох етапів:

  • заповнення онлайн-форми, що яка також містить у собі мотиваційний лист, де потрібно обґрунтувати свою зацікавленість у проходженні стажування;
  • попередній відбір півфіналісток;
  • співбесіда;
  • запрошення на стажування.

Стажування  триватиме близько двох місяців в онлайн-режимі з можливістю проведення окремих зустрічей офлайн, і має розпочатися вже у листопаді 2022 року.

За 2 місяці учасниці здобудуть знання щодо розроблення, впровадження та підтримки цифрових державних послуг, обравши один з напрямків:

Обрати можна один із напрямів:

  • технічний – розроблення і/або реінжиніринг державних цифрових послуг, UI/UX дизайн, програмування та тестування;
  • нетехнічний – управління проєктами, бізнес-аналіз, взаємодія з органами державної влади у сфері цифровізації з фокусом на державні цифрові послуги.

Обов’язковою частиною стажування є відвідування тематичних онлайн-заходів у формі лекцій, вебінарів та відкритих дискусій, які будуть наповнені з урахуванням мети та ключових завдань програми стажування.

Після успішного завершення програми стажування учасниці отримають сертифікат, що підтверджує виконання усіх вимог програми.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *