ТОВ “Освітній портал” (проєкт Алаба) став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти

tov osvitnij portal proyekt alaba stav peremozhcem konkursu ogljadu elektronnih osvitnih resursiv dlja zakladiv zagalnoyi serednoyi osviti 95dfb25 - ТОВ "Освітній портал" (проєкт Алаба) став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти

ТОВ "Освітній портал" з проєктом Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії Освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади.

За дорученням Міністерства освіти і науки України конкурс-огляд організовувала Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Конкурс проводився в онлайн-форматі напередодні навчального року. 20-31 липня 2022 року потенційні учасники відправляли заявки на участь, а 1-10 серпня конкурсна комісія оцінювала матеріали учасників.

За словами директора ІМЗО Євгена Баженкова: до складу конкурсної комісії увійшли знані науковці та досвідчені педагогічні працівники. Під час оцінювання було передбачено науково-методичну, психолого-педагогічну та антидискримінаційну оцінку змістової складової, а також дизайн-ергономічну та технічно-функціональну оцінку програмної та технічної складових електронних освітніх ресурсів»

На Конкурс приймались електронні освітні ресурси, змістове наповнення яких відповідало Державним стандартам початкової загальної освіти та базової середньої освіти, типовим освітнім програмам для 1-4 класів, модельним навчальним програмам для 5-го класу та ілюструвало цілісне розгортання програмового матеріалу в межах певного періоду навчання (семестр, рік).

tov osvitnij portal proyekt alaba stav peremozhcem konkursu ogljadu elektronnih osvitnih resursiv dlja zakladiv zagalnoyi serednoyi osviti bd2fdc5 - ТОВ "Освітній портал" (проєкт Алаба) став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти

Пишаємось тим, що зможемо допомогти забезпечити здобувачів загальної середньої освіти та педагогічних працівників електронними освітніми ресурсами. А також допомогти організувати освітній процес для учнів, які перебувають за кордоном, в Україні та на тимчасово окупованих територіях.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *