Перемоги української збірної на ХХХІ Всесвітній літній універсіаді

peremogi ukrayinskoyi zbirnoyi na hhhi vsesvitnij litnij universiadi 9c1b518 - Перемоги української збірної на ХХХІ Всесвітній літній універсіаді

Цьогоріч на Універсіаді у змаганнях з художньої гімнастики українська студентська збірна виборола 5 нагород: 2 золоті, 2 срібні (в індивідуальному та командному багатоборстві) і 1 бронзову!

Христина Погранична стала дворазовою чемпіонкою — вона здобула дві золоті медалі Універсіади у Ченду. Крім того, дівчина стала четвертою у вправах з мʼячем і шостою у вправах з булавами.

«Сьогодні я виступила максимально в задоволення. Мені здається, усі це відчували: глядачі, уболівальники, – усі, хто мене підтримує, ціла Україна. Я виступала для вас і дуже рада, що мені вдалося вибороти два золота для України», 一 говорить українська спортсменка.

Христина представляє у студентській збірній Україні одразу два ЗВО: вона паралельно навчається у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького і Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Підписатись

«Скажу чесно, важко поєднувати навчання і професійний спорт, але я намагаюся. І в одному університеті, і в іншому викладачі йдуть мені назустріч, адже я багато тренуюся, допомагають, як можуть. Але я стараюся усе поєднувати, бо це моє майбутнє після гімнастики, це дуже важливо. У мене половина сімʼї медики, тож медицина мене цікавила з дитинства. Це цікава професія, тому я обрала саме медичний як другий університет. А перший, звичайно, це інфіз, бо зараз усе моє життя — навколо спорту», 一 додає Христина.

Ще одну медаль для України вибороли наші дівчата у групових вправах з пʼятьма обручами. Третє місце у фіналі посіла команда, у складі якої Діана Довганюк, Марта Борис, Анастасія Пташник, Ніколь Красюк і Дарія Іваник.

Вітаємо спортсменок, їхніх тренерок Ірину Руду і Христину Родевич, студентську збірну України та радіємо перемогам!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *