Що потрібно знати про початок навчального року у профтехах

shho potribno znati pro pochatok navchalnogo roku u proftehah e3ff268 - Що потрібно знати про початок навчального року у профтехах

Вступну кампанію продовжено до 1 жовтня, але заняття у профтехах почалися 1 вересня. МОН підготувало рекомендації щодо організації безпечного навчання в умовах воєнного стану.

Що потрібно знати:

  • Очне навчання дозволено тільки у закладах, що оснащені укриттями, відповідно до вимог і залежно від безпекової ситуації в населеному пункті. Проте теорію можуть викладати дистанційно з використанням платформи «Професійна освіта онлайн».
  • Якщо в укритті закладу недостатньо місця для розміщення всіх студентів і працівників одночасно, очне навчання пропонують організувати позмінно.

Підписатись

  • Практичні заняття проводитимуть у майстернях, лабораторіях і на підприємствах. Якщо такої можливості немає — у майстернях і лабораторіях інших профтехів (зокрема в інших областях) або онлайн. Частину практики, яку неможливо виконати, рекомендовано перенести на період після закінчення воєнного стану.
  • Якщо організація освітнього процесу в закладі неможлива через воєнні дії, рекомендовано укласти угоди про співробітництво із закладами-партнерами, попередньо узгодивши це рішення з місцевими органами управління освітою.
  • Для студентів з особливими освітніми потребами мають бути розроблені індивідуальні навчальні плани.
  • Для психологічної підтримки учнів і викладачів потрібно організувати спеціальні заходи і тренінги, а також тренування у разі надзвичайних ситуацій.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *