Проєкт Essence of Ukraine закликає іноземців донатити на освіту в Україні

proyekt essence of ukraine zaklikaye inozemciv donatiti na osvitu v ukrayini b111bca - Проєкт Essence of Ukraine закликає іноземців донатити на освіту в Україні

Запустили проєкт Essence of Ukraine («Суть України»), що розповідає про Україну та її феномен свободи людям із різних країн через книжки відомих українців, а також закликає іноземців донатити на освіту в Україні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці стартапу Headway, розробника проєкту та однойменного мобільного застосунку, пише Читомо

Увесь контент застосунку доступний користувачам зі 140+ країн у текстовій та авдіоверсіях трьома мовами — українською, англійською та іспанською. Проєкт пропонує 480 хвилин читання або слухання 32 анотацій до книжок українців, які розкривають понад 20 тематик: історію, культуру, традиції України, а також її видатних особистостей.

Серед анотацій на нонфікшн книжки:

  • «Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.
  • «Зваблення їжею з українським смаком» шеф-кухаря Євгена Клопотенка;
  • «Шляхетна сила. Моє життя, мій футбол» всесвітньовідомого українського футболіста Андрія Шевченка;
  • «Країна жіночого роду» історика та журналіста Вахтанга Кіпіані;
  • «Ukraїner. Країна зсередини 2».

Також у колекції є добірка з рекомендаціями видатних художніх книжок українських авторів.

Під анотаціями англійською та іспанською мовами творці проєкту закликають іноземців донатити на United24 на підтримку освіти та науки в Україні. Понад 20 книжок українських авторів адаптовано цими двома іноземними мовами вперше.

«Ми віримо у силу освітніх ініціатив. Тому прагнемо, аби якомога більше людей у світі відкрили для себе Україну, її місце на світовій арені та справжні сенси свободи», — зазначив засновник Headway Антон Павловський.

Для українців колекція відкрита українською мовою під назвою «Незалежна: Сенси свободи».

Підписатись

24 анотації вже доступні безкоштовно для усіх користувачів.Команда планує доповнювати колекцію та випустити до кінця року ще вісім.

Завантажити застосунок можна за посиланням. З початку повномасштабної війни користувачі з України мають безплатний доступ до всіх функцій застосунку Headway на iOS та Android.

Зображення: Headway

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *