Питання оптимізації шкільних предметів є питанням експертів і експертного розгляду, – Оксен Лісовий

pitannja optimizaciyi shkilnih predmetiv ye pitannjam ekspertiv i ekspertnogo rozgljadu oksen lisovij 8a2870a - Питання оптимізації шкільних предметів є питанням експертів і експертного розгляду, -  Оксен Лісовий

МОН не розглядає скорочення кількості ключових шкільних предметів, пояснив міністр освіти і науки Оксен Лісовий в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Щодо скорочення дисциплін. По-перше, треба усвідомлювати, що ми не допускаємо сьогодні скорочення дисциплін ключових, таких як історія України, українська мова, хімія, фізика, математика, біологія, – тобто всі ключові дисципліни, які є в школі, повинні залишитися. Ми говоримо про оптимізацію програм, ми говоримо про їх концентрацію, скажімо корисними знаннями, ми говоримо про ті дисципліни, якими можливо можна пожертвувати», – зазначив очільник МОН.

Підписатись

Лісовий підкреслив, що питання оптимізації шкільних предметів нині є питанням експертів і експертного розгляду.

«Усі ключові дисципліни – і природничі, і гуманітарні повинні бути збережені. Вони повинні бути концентровані, але подані таким чином, щоб врахувати можливості дитини засвоїти весь масив знань», – пояснив Оксен Лісовий.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *