Презентовано перший проєкт укриття повторного використання для закладів освіти

prezentovano pershij proyekt ukrittja povtornogo vikoristannja dlja zakladiv osviti c61321b - Презентовано перший проєкт укриття повторного використання для закладів освіти

Мінвідновлення спільно з ДП “НДІпроектреконструкція” розробили перший проєкт укриття повторного використання для закладів освіти. Про це повідомила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Наталія Козловська.

Розробка відповідає всім необхідним нормам і вже зареєстрована в Єдиній державній електронній системі в сфері будівництва. Переглянути проєкт можна за посиланням.

Як наголосила Наталія Козловська, таке архітектурне, технічне та технологічне рішення забудовники можуть використовувати як шаблон, по якому будувати споруди цивільного захисту.

Підписатись

Першим проєктом передбачено створення залізобетонної конструкції для 100 дітей і вчителів, яка має два великі приміщення, два евакуаційні виходи, санітарні вузли, приміщення для зберігання забрудненого верхнього одягу та пост медсестри. Також укриття є протирадіаційним.

Заступниця міністра зауважила, що при створенні проєкту особлива увага приділяється питанням інклюзивності, тому тут враховані стандарти фізичної безбар’єрності: вхід обладнаний похилим підйомником для маломобільних груп, а санітарні вузли забезпечені всіма необхідними умовами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *