Як інтерпретувати статуси заяв на вступ: роз’яснення МОН

jak interpretuvati statusi zajav na vstup rozjasnennja mon ad20001 - Як інтерпретувати статуси заяв на вступ: роз’яснення МОН

Після подання заяви на вступ через електронний кабінет, відображається її статус, що дозволяє відстежувати, на якому етапі перебуває заява. Однак не кожен зрозуміє, що означає цей статус. В Міністерстві освіти і науки роз’яснили, як інтерпретувати статуси заяв на вступ.

Зареєстровано в ЄДЕБО – заява успішна зареєстрована через електронний кабінет.

Потребує уточнення вступником – заклад освіти прийняв заяву, однак деякі дані потребують уточнення. Слід переглянути коментар до статусу, що саме треба уточнити, й виконати необхідні дії. За потреби можна звернутися до Приймальної комісії закладу.

Зареєстровано в закладі освіти – заклад освіти прийняв заяву та розглядає питання участі вступника в конкурсному відборі.

Допущено до конкурсу – заява братиме участь у конкурсному відборі на бюджет, а в разі не отримання бюджетного місця – на контракт.

Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб) – заява братиме участь у конкурсному відборі лише на контракт.

Відмовлено закладом освіти – заклад освіти розглянув заяву, але не допустив вступника до участі у конкурсному відборі (причину буде зазначено в коментарі до статусу).

Скасовано вступником – вступник скасував заяву до того, як її прийняв заклад освіти, і може подати іншу з таким же пріоритетом.

Підписатись

Скасовано вступником (без права подання нової заяви з такою ж пріоритетністю) – заяву скасовано вступником, коли вона вже була прийнята закладом освіти, тому він не може подати ще одну з таким же пріоритетом.

Деактивовано (у зв’язку із зарахуванням на навчання за державним (регіональним) замовленням) – за однією з заяв вступник пройшов конкурсний відбір на бюджет, тож решта заяв на бюджет скасовані.

Рекомендовано до зарахування (навчання за державним (регіональним) замовленням) – вступник успішно пройшов конкурсний відбір на бюджет і для вступу має виконати вимоги до зарахування.

Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб) – вступник успішно пройшов конкурсний відбір на контракт і для вступу має виконати вимоги до зарахування.

Виключено із списку рекомендованих (навчання за державним (регіональним) замовленням) –  вступник втратив право на зарахування для вступу на бюджет (у коментарі статусу вказується причина).

Виключено із списку рекомендованих (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб) –  вступник втратив право на зарахування для вступу на контракт (у коментарі статусу вказується причина).

Включено до наказу (навчання за державним (регіональним) замовленням) – вступник зарахований на навчання на бюджет.

Включено до наказу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб) – вступник зарахований на навчання на контракт.

Скасовано зарахування – зарахування до закладу освіти скасовано.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *