Педагоги можуть вносити зміни у зміст предмета

pedagogi mozhut vnositi zmini u zmist predmeta 3021008 - Педагоги можуть вносити зміни у зміст предмета

Вчителі мають можливість внести зміни у зміст навчального предмета, з допустимим обсягом змін до 20%. Ця інформація міститься в інструктивно-методичних рекомендаціях щодо викладання шкільних предметів, які були надані Міністерством освіти і науки.

Цього навчального року вчителі мають можливість розробляти навчальну програму для предмета або інтегрованого курсу, використовуючи модельну навчальну програму як основу. Під час роботи над програмою, вчителі можуть внести зміни в зміст навчального предмета або інтегрованого курсу, з урахуванням різних факторів.

Ці фактори включають підготовку класу, регіональні особливості, робочий навчальний план школи, а також потреби учнів та необхідність адаптації до конкретних умов навчання.

Підписатись

Отже, вчителі мають можливість додавати або вилучати елементи змісту програми, зокрема, додавати регіональний компонент або вилучати окремі питання, для уникнення надмірної деталізації навчального матеріалу.

Педагоги також мають можливість розширювати, поглиблювати або ущільнювати зміст окремих тем програми, враховуючи потреби учнів, наявність матеріально-технічного обладнання в навчальному закладі та побажання батьків.

Крім того, вчителі можуть розширювати тематику практичних та творчих робіт відповідно до свого професійного вміння та досвіду.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *