МОН радить учителям проводити на уроках психологічні хвилинки

mon radit uchiteljam provoditi na urokah psihologichni hvilinki 3df7aaf - МОН радить учителям проводити на уроках психологічні хвилинки

Вчителям рекомендується впроваджувати психологічні хвилинки під час проведення уроків, які допоможуть учням управляти стресом та його наслідками. Ця інформація міститься в рекомендаціях, які надані Міністерством освіти і науки щодо викладання шкільних предметів.

У МОН зазначають, що використання такого підходу сприяє емоційному налаштуванню учнів на урок та підтримує створення сприятливої атмосфери.

Підписатись

«Регулярне впровадження психологічних хвилинок у зручний час та слушній нагоді допоможе здобувачу освіти стати більш спокійним, врівноваженим, а також дасть змогу краще зрозуміти свої почуття», – зазначається в рекомендаціях.

Учитель має сам визначити, коли і у який час провести психологічну хвилинку. Для полегшення цього процесу Міністерство освіти і науки пропонує використовувати навчально-методичний посібник під назвою "Психологічна хвилинка", який містить 108 коротких відеотренінгів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *