Стартувала додаткова сесія ЄВІ/ЄФВВ

startuvala dodatkova sesija yeviyefvv aedb5e3 - Стартувала додаткова сесія ЄВІ/ЄФВВ

З 3 серпня стартувала додаткова сесія магістерських вступних випробувань, яка триватиме до 16 серпня. Потенційні магістри вже отримали запрошення, тож знають про дату, час і місце проходження іспитів.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що з міркувань безпеки інформація про те, де на території України відбудуться тестування, не публікується ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на інших офіційних сторінках у соцмережах. Учасникам рекомендовано не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів ЄВІ / ЄФВВ.

Тестування відбуватиметься у дві зміни:

  • перша – з 10:00;
  • друга – з 15:00.

Підписатись

Допуск до пунктів проведення тестувань розпочнуть за 30 хв і припинять за 10 хв до початку випробувань.

Для допуску до пунктів проведення тестувань потрібно пред’явити екзаменаційний листок та оригінал документа, що посвідчує особу / його цифровий аналог у додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». 

Також необхідно взяти із собою ручку й за бажанням пляшечку питної води. Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику / кожній учасниці в аудиторії тестування.

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до пункту проведення тестувань не пред’явить документа, що посвідчує особу, –  його / її не допустять до участі в ЄВІ / ЄФВВ. 

Рекомендуємо учасникам під час проходження ЄВІ / ЄФВВ уважно слухати вступну промову інструктора; якщо потрібна допомога / роз’яснення щодо функцій сервісу тестування ‒ звертатися до інструктора; у разі надзвичайної ситуації / оголошення повітряної тривоги ‒ дотримуватися вказівок персоналу пункту проведення тестування. 

Протягом часу, відведеного на виконання завдань ЄВІ / ЄФВВ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.  

Свої результати (тобто кількість набраних тестових балів за правильно виконані завдання) учасники тестування можуть дізнатися відразу після завершення роботи з тестом ЄВІ / ЄФВВ. 

За таблицею переведення тестових балів, яку затвердило Міністерство освіти і науки України (додаток 5), результат буде переведено в рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів. Наголосимо, що для отримання результату з ЄФВВ за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно набрати щонайменше 35 тестових балів. Тобто ті учасники, які виконають правильно лише 34 або менше тестових завдання, уважатимуться такими, що не подолали мінімально допустимий поріг, а отже, не отримають результату за шкалою 100–200 балів.

Інформацію про результати додаткової сесії магістерських вступних випробувань за шкалою 100–200 балів буде розміщено на кабінетах учасників тестування до 18 серпня 2023 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *