Пропозиція МОЗ: відсторонювати від роботи невакцинованих вчителів

propozicija moz vidstoronjuvati vid roboti nevakcinovanih vchiteliv 82c955c - Пропозиція МОЗ: відсторонювати від роботи невакцинованих вчителів

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу в ефірі каналу “Еспресо” розповів про плани МОЗ щодо обов’язкової вакцинації.

Він повідомив: якщо ті представники професій, які підлягають обов’язковій вакцинації (згідно проекту Наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням»), не зроблять щеплення, то їх відсторонять від роботи без збереження заробітної плати.

Проте з роботи звільняти не будуть.

Отримуйте актуальні новини освіти

“Ми не говоримо про звільнення, ми говоримо про те, що коли обов’язково відстороняються від роботи без збереження заробітної плати, це ключове –  відсторонення без збереження.

Але місце роботи зберігається за людиною.

Ми говоримо про те, що відстороняти на період дії карантину: скільки буде тривати карантин, стільки людина не може працювати на цій посаді, якщо вона не вакцинується проти коронавірусної хвороби”, – сказав очільник МОЗ.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *