На сьогодні вже 6556 вступників склали НМТ на 200 балів

na sogodni vzhe 6556 vstupnikiv sklali nmt na 200 baliv 4c00539 - На сьогодні вже 6556 вступників склали НМТ на 200 балів

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів про перебіг НМТ.

«Можу сказати, що середня оцінка балів національного мультипредметного тесту виглядає дуже пристойно. Є значна кількість учасників, які сьогодні одержують найвищі бали», – зазначив Сергій Шкарлет.

У своєму телеграм-каналі Міністр навів статистику щодо кількості вступників, які отримали 200 балів у межах двох тижнів основних сесій НМТ.

«За інформацією УЦОЯО, 116 181 учасник отримав результат за шкалою 100–200 балів. 200 балів отримали 6556 вступників: 375 учасників – з трьох предметів; 1269 учасників – з двох предметів; 4912 учасників – з одного предмету», – повідомив Сергій Шкарлет.

Міністр привітав майбутніх студентів українських ЗВО та їхніх батьків із чудовими результатами, а також подякував учителям за професіоналізм і вагомий внесок до формування молодої еліти України.

На запитання ведучих щодо можливості заміни зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) національним мультипредметним тестом (НМТ) на постійній основі, Міністр відповів, що про це говорити зарано. Сергій Шкарлет зауважив, що відповісти на це запитання можливо лише спираючись на результат першого та другого семестрів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *