На друк підручників виділили понад пів мільярда гривень

na druk pidruchnikiv vidilili ponad piv miljarda griven dc1ca92 - На друк підручників виділили понад пів мільярда гривень

6 жовтня Верховна Рада ухвалила Закон України №10038 про внесення змін до державного бюджету на 2023 рік. Зокрема, виділено 552,8 млн грн на друкування підручників.

Це додаткове фінансування дасть змогу додрукувати підручники для 5 і 6 класів, що вчаться за програмою НУШ. Для п’ятикласників випустять книжки з таких предметів: англійська та інші іноземні мови, курс «Здоровʼя, безпека та добробут», етика, мистецтво, технології. Для 6 класів за ці кошти зможемо додрукувати підручники з інформатики, курсу «Здоровʼя, безпека та добробут», етики.

Підписатись

Крім цього, нині за кошти держбюджету для 5 класів друкують підручники з історії України. А за підтримки міжнародних партнерів надруковані книжки з української мови, математики, природничих наук. У перспективі надрукуємо українську й зарубіжну літератури та інформатику. Для 6 класів решту підручників уже надруковано держкоштом, а з допомогою міжнародних партнерів плануємо видати мистецтво і географію.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *