Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин “Наші друзі”

zaproshuyemo do uchasti u ii vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti do vsesvitnogo dnja tvarin nashi druzi a24a20b - Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі".

4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, оскільки щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Ідея Міжнародного дня тварин була вперше проголошена німецьким письменником та зоозахисником Генріхом Циммерманом. Він організував вперше громадські зібрання з цієї нагоди 24 березня 1925 року у Берлінському палаці спорту. А вже у 1931 році міжнародний конгрес прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія), одноголосно ухвалив пропозицію оголосити 4 жовтня всесвітнім днем тварин. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священника Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин. В Україні День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року.

Основна ціль конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі складні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїми думками та баченням різноманітного тваринного світу.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ. 

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються теми тваринного світу. 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво; Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту:

 • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо).  
 • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
 • авторська фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурса).
 • сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо). 
 • художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо):
  приймаються роботи у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів. 
 • листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжуються зображенням або малюнком. 
 • читання вірша/тексту:
  приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячені тема
  тиці конкурсу (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінаціях читання вірша/тексту та сучасне мистецтво (мультиплікація) в заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Умови та вимоги:

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Творча робота має бути виконана самостійно.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / сучасне мистецтво / листівка  до участі не приймаються.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / сучасне мистецтво / листівка  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.
 • Роботи у номінації  художній твір приймаються виключно у вікових категоріях: 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ.
 • Роботи у номінації художній твір необхідно подавати у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
 • У номінації читання вірша/тексту необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінаціі читання вірша/тексту приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурсу (вірш/текст може бути власного авторства). 

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 10.09.2023 – 16.10.2023
 • Визначення переможців: 17.10.2023 – 23.10.2023
 • Публікація результатів:  24.10.2023

Нагороди:

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце)  в кожній з вікових категорій. Публікація результатів відбувається на сторінці "Алаба" у facebook Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *